Naše společnost

Jsme právní kancelář,  která se kromě korporátní práva zabývá i financováním soudních sporů s finančním plněním . Jako jediná společnost v ČR nabízíme financování sporů u mimosoudního vyrovnání, nebo žalob s finančním plněním do 100.000,-Kč a to „americkou formou“ kdy máme nárok na odměnu až v případě, že vymáhanou částku skutečně obdržíte. Nejsme vymahačská společnost, ani neskupujeme pohledávky. Všechny spory rešíme účinnou, ale legální a profesionální cestou.

Reference našich klientů

Vlastním menší firmu, která podniká ve stavebnictví. V tomto odvětví je běžné splácet faktury za 90 dní ... nebo nikdy. Loni jsem kvůli odběratelům, kteří se tvářili nesolventně, musel málem propustit polovinu  pracovníků. Neměl jsem peníze na provoz, natož abych dával zálohu advokátovi. Naštěstí jsem dostal kontakt na pana ze společnosti K&P LEGAL. U třetiny případů, které společnost K & P LEGAL převzala k financování, postačil pouze dopis z advokátní kanceláře. Valnou většinu zbylých neuhrazených faktur jsem vysoudil během půl roku zpět. Nemusel jsem platit advokáta, ani soudní poplatky - nic.  Taková služba na trhu chyběla. 

Jan M. - projektant

Ráda nakupuji na e-shopech. V minulosti se mi párkrát stalo, že jsem věc zaplatila dopředu - platbou na účet a žádné zboží nepřišlo. Už jsem se s tou statistikou naučila žít. V internetových obchodech prostě občas narazíte na podvodníka. 

Naposledy jsem se ale opravdu spálila. Kupovala jsem dětskou postýlku pro vnoučka v hodnotě asi 3.000,-Kč. Zboží nepřišlo a prodejce nereagoval. Sešla jsem se v Brně s panem Prokopem, který mi řekl, že existuje možnost jak takovouto malou částku po nepoctivém obchodníku požadovat. Dokonce je prý tato služba vhodná i pro nepodnikatele. Postýlka měla malou hodnotu a o takovou částku bych se u advokáta nesoudila.  Společnost K&P LEGAL převzala můj spis a zaplatila za mě soudní poplatky a během 3 měsíců přišel nepoctivému e-shopu platební rozkaz. Pak už najednou kupní cena šla vrátit, ač nedobrovolně.  A nestálo mě to ani korunu. Děkuji moc a příště se na Vás zase obrátím.

Hana B. – babička malého Františka

Pracuji jako OSVČ v reklamním a designerském odvětví. Myslel jsem si, že když si s každým klientem vytvořím osobně-profesionální vztah, tak že se mě neplatiči týkat nebudou. Bohužel , ne všichni moji klienti měli stejnou ideu. Nereagovali na moje písemné ani telefonické výzvy týkající se datu splatnosti. Po čase jsem zjistil, že firma  se mezitím přestěhovala  na virtuální sídlo. Našel jsem si na internetu společnost K&P LEGAL. Jelikož jsem pracovně velmi vytížený a podnikám z  Třeboně, což je daleko jak do Prahy tak i do Brna, požádal jsem o komunikaci online.  Do týdne od odeslání naskenovaných faktur  a objednávek jsem dostal zprávu, ve které jsem byl  upozorněn na veškerá úskalí a byť měla firma virtuální sídlo, podařilo se jim zjistit že stále podniká a má na sebe napsaný hodnotný majetek. Jelikož všechny služby financování byly zadarmo, tak jsem  se rozhodl podat na firmu žalobu. 

Za  mě jednoznačně tuto firmu doporučuji - nemáte totiž co ztratit.

Mirek O. - webdesigner, SEO analytik

Pracovala jsem jako prodavačka v jednom nejmenovaném obchodním řetězci s potravinami. Měla jsem dohodu o provedení práce. Ze začátku platili bez problémů, některé měsíce ale i o 3.000,-Kč méně - že jim chyběla na pokladně tržba a že neví, kdo to ukradl a tak nám to kolektivně strhli všem ze směny z platu. Poslední měsíce mi už nezaplatili vůbec. Paní z účtárny ani nezvedala telefon, vedoucí byl agresivní a nakonec jsem musela dát výpověď. V rodinném rozpočtu byla ztráta nevyplacených 20.000 znát. Byla jsem ráda, že mám na jídlo - kde bych asi vzala peníze na právníka? Nakonec jsem na internetu našla tuto společnost. Nevyplacenou mzdu jsem získala bez problémů za 3 měsíce. Díky!

Helena Č. - pokladní

S manželem jsme se rozvedli, když malému byl 1 rok. Z velké lásky zbyly akorát velké dluhy. Ex-manžel odjel do Anglie a mě tu nechal překvapení ve formě dluhů u několika společností, které vyplácejí okamžitě na ruku "výhodné" půjčky. Exekutoři si u nás podávali dveře. Ještě že mi tenkrát pomohli moji rodiče. Teď už dluhy nemám, našla jsem si práci, ale vycházíme jen tak tak. Bývalý se vrátil z Anglie s nějakými penězi a začal žít a pracovat v ČR s novou přítelkyní. V tu chvíli jsem se naštvala a začala požadovat to na co jsem měla nárok - všechny ty nezaplacené alimenty i dluhy, které mi tu nechal. Jeho reakci ani nemá smysl popisovat. Na advokáta jsem v tu chvíli neměla. Můj problém vyřešila dvě soudní stání na která jsem naštěstí nemusela osobně. Na exmanžela je teď vedena exekuce a jeho dluhy mu strhávají z platu.

Tereza V. - kuchařka

Naše zkušenosti, aneb co Vás může překvapit u konkurence

Služby, které poskytujeme jsou jiné než "klasické" vymáhání formou inkasních společností, které pouze vyzývají dlužníky k úhradě, avšak náklady na právní zastoupení (advokáty, exekutory, soudní znalce, soudní poplatky) ponechávají na vašich bedrech. To  my neděláme. Na rozdíl od těchto společností přijímáme i jednotlivé neuhrazené dluhy a nikoliv, jako tyto společnosti celé balíky pohledávek.

Jsme levnější a finančně výhodnější alternativou než kdybyste dali svůj spor advokátovi. V přímém zastoupení advokátem jste, pokud se nedomluvíte jinak, povinni uhradit zálohu za právní službu bez ohledu na výsledek sporu.

Nenabízíme výkup pohledávek. Vaše pohledávka zůstane i nadále vašim majetkem a nebudete ji muset prodávat za 30 % hodnoty jinému subjektu.

Vaše pohledávky podrobíme předběžnému právnímu posouzení, a pokud uznáme, že pohledávka je dobytná, máte až 90-ti % pravděpodobnost k jejich vymožení.

Financujeme spory od velmi nízkých částek a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. O svých financovaných sporech budete mít vždy přehled a dostane se vám komplexních informací. Dlouhodobě spolupracujeme s výbornými advokáty i exekutory a jejich služby plně hradíme. Naše kanceláře se nacházejí v Praze a v Brně, klientelu však máme z celé ČR a naše jednání může probíhat jak osobně, tak online.    

ZKUSTE TO S NÁMI a sjednejte si bezplatnou úvodní konzultaci!


 

KANCELÁŘ PRAHA - Národní 340/21, Praha 1  (2.patro, modrý zvonek KP PARTNERS)

email: info@kp-partners.cz

MHD - tramvaje 6, 9, 17, 18, 22 (zastávka Národní divadlo nebo Národní třída) nebo žlutá linka metra B - Národní třída

PARKING - Garáže pod Národním divadlem, Ostrovní 1 - vzdálenost od kanceláře 380 metrů / 4 minuty chůze


KANCELÁŘ BRNO - Česká 141/31, Brno (2.patro, dveře vpravo)

tel: 724 914 921 , e-mail: office.brno@kp-partners.cz 

MHD - šaliny  3, 4, 5, 6, 9, 11, 12 (zastávka Česká), trolejbusy 32, 34, 36, 38, 39 (zastávka Česká)

PARKING - parkovací dům Rozmarýn - Kounicova 1007/2a - vzdálenost od kanceláře 290 metrů / 4 minuty chůze nebo garáže pod Janáčkovým divadlem, Rooseveltova 711/3 - vzdálenost od kanceláře 400 metrů / 6 minut chůze